Interierové - STOLMA s.r.o. všetko z masívu

Menu
Menu
Prejsť na obsah
Dvere

Interierové dvere sú nepochybne jednou z dominánt domu. Interierové dvere vyrábame len z masívu.Dvere vyrábame len z kvalitného vysušeného materiálu A kvality. Zákazník si môže vybrať typ dverí, farbu aj spracovanie. Vyrábame dvere s normálnymi pantami aj so skrytými (bezfalcové prevedenie SIMONSWERK TECTUS).


V prípade rekonštrukcie vieme obložiť aj železné zárubne obložkovou zárubňou bez nutnosti vyrúbania.


Základné typy dverí
Aké drevo vybrať?

U dverí je možné vybrať zo základných drevín (smrek,dub,buk). Smrek je mäkkší a ľahší, dub a buk sú neporovnateľne tvrdšie a tažšie materiály. Smrek s bukom majú po opracovaní hladký povrch a ich cena je porovnateľná - buk je o niečo drahší. Dub má po opracovaní póry a nezameniteľnú kresbu dreva, cenovo je ale viac ako 2-krát drahší. Technicky a prakticky je vždy lepšie tvrdšie drevo kvôli vyššej nárazuvzdornosti.  V prípade záujmu o inú drevinu nás kontaktujte.


Výplne dverí

Dvere je možné vyplňiť masívnou kazetou s vyfrézovaným vzorom alebo sklom podla vlastného výberu.


Farba a lak:


Ponúkame celú škálu kycích farieb alebo moridiel podľa vášho výberu a striekame 3 vrstvy špeciálneho laku na dvere. Všetky nástreky a farby používame od nemeckej firmy REMMERS kvôli ich vysokej kvalite.

Typy skiel


Tesnenie

Po obvode celej zárubne je silikónové tesnenie, ktoré spĺňa úlohu tlmenia zvuku medzi miestnosťami a zároveň je odolné proti pretlačeniu.SIMONSWERK TECTUS
úplne skrytý závesový systém.

Nové varianty závesov TECTUS pre kvalitné dvere sa vyznačujú optimálnou a jednotnou konštrukciou rámovej a krídlovej časti. Nové plynulé nastavenie výšky +/- 3mm  zabezpečuje prevenciu proti zveseniu dverí a umožnuje jednoduché nastavenie dverí. Všetky modely sú uzatvorené a tým zabezpečujú orchranu proti preniknutiu prstov do pantovej štrbiny. Panty majú kvalitné bezúdržbové ložiská.


Zvyčajné falcové a pantové prevedenie dverí.Je vám niečo nejasné?  Napíšte nám rýchly mail.Alebo zavolajte na čísla v seckii Kontakty.

Návrat na obsah