Interierové - STOLMA s.r.o. všetko z masívu

Menu
Ste "drevení " ? Nie? Ale môžete byť, pretože všetko z dreva môžete mať od nás.
Menu
Prejsť na obsah
Dvere

Interierové dvere sú nepochybne jednou z dominánt domu. Interierové dvere vyrábame len z masívu.Dvere vyrábame len z kvalitného vysušeného materiálu A kvality. Zákazník si môže vybrať typ dverí, farbu aj spracovanie. Vyrábame dvere s normálnymi pantami aj so skrytými (bezfalcové prevedenie SIMONSWERK TECTUS).


V prípade rekonštrukcie vieme obložiť aj železné zárubne obložkovou zárubňou bez nutnosti vyrúbania.


Základné typy dverí
Aké drevo vybrať?

U dverí je možné vybrať zo základných drevín (smrek,dub,buk). Smrek je mäkkší a ľahší, dub a buk sú neporovnateľne tvrdšie a tažšie materiály. Smrek s bukom majú po opracovaní hladký povrch a ich cena je porovnateľná - buk je o niečo drahší. Dub má po opracovaní póry a nezameniteľnú kresbu dreva, cenovo je ale viac ako 2-krát drahší. Technicky a prakticky je vždy lepšie tvrdšie drevo kvôli vyššej nárazuvzdornosti.  V prípade záujmu o inú drevinu nás kontaktujte.


Výplne dverí

Dvere je možné vyplňiť masívnou kazetou s vyfrézovaným vzorom alebo sklom podla vlastného výberu.

Farba a lak:


Ponúkame celú škálu kycích farieb alebo moridiel podľa vášho výberu a striekame 3 vrstvy špeciálneho laku na dvere. Všetky nástreky a farby používame od rákúskej firmy ADLER kvôli vysokej kvalite, ktorú máme odskúšanú po veľa rokoch používania. Firma ADLER vyrába taktiež lak, ktorý nežltne (UV filter) - keď v dome svieti slnko cez okná stále len na určitú časť nábytku tak väčšina lakov časom zožltne. Nami používaný lak zostáva stále rovnako priehľadný čo oceníte aj po rokoch užívania našich výrobkov.Typy skiel


Tesnenie

Po obvode celej zárubne je silikónové tesnenie, ktoré spĺňa úlohu tlmenia zvuku medzi miestnosťami a zároveň je odolné proti pretlačeniu.SIMONSWERK TECTUS
úplne skrytý závesový systém.

Nové varianty závesov TECTUS pre kvalitné dvere sa vyznačujú optimálnou a jednotnou konštrukciou rámovej a krídlovej časti. Nové plynulé nastavenie výšky +/- 3mm  zabezpečuje prevenciu proti zveseniu dverí a umožnuje jednoduché nastavenie dverí. Všetky modely sú uzatvorené a tým zabezpečujú orchranu proti preniknutiu prstov do pantovej štrbiny. Panty majú kvalitné bezúdržbové ložiská.


Zvyčajné falcové a pantové prevedenie dverí.Vzor pre poslanie nezáväznej objednávky na nacenenie k stiahnutiuJe vám niečo nejasné?  Napíšte nám rýchly mail.Alebo zavolajte na čísla v seckii Kontakty.

Návrat na obsah